Oferta

Wystąpienia

Śpiewać każdy może…

Od kiedy pamiętam moją pasją było właśnie śpiewanie. To ono zaprowadziło mnie po raz pierwszy na dużą scenę. Jeszcze kiedy byłam małym dzieckiem. Czasem było trochę lepiej, a czasem trochę gorzej. Ale przecież nie o to chodzi.

No właśnie. To o co chodzi?

Chodzi o charyzmę. Charyzmę, która jest cechą dobrego mówcy. Mówcy, który swoją postawą i doświadczeniem potrafi nawiązać kontakt z odbiorcą. Zainspirować i zmotywować do działania. Power Speech to pasja chęci dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem z drugim człowiekiem.

W wystąpieniach publicznych lub kiedy szkolę, czuję tę samą wyjątkowość chwili jak wtedy, kiedy jako mała dziewczynka występowałam z mikrofonem na scenie. Nieprzypadkowość zdarzeń, tematu i osób zgromadzonych na sali daje mi poczucie spełnienia i sensu. I tym zarażam innych podczas swoich prelekcji.

Tematy prelekcji, które sprawiają mi największą frajdę i zarazem cieszą się największym powodzeniem dotyczą:

  • Obszarów zarządzania własną energią i odbudowywania zdolności do zmiany nie tylko w czasie kryzysu.
  • Wykorzystując doświadczenie, jakie miałam będąc skoczkiem spadochronowym wyjaśniam na czym polega kwantowy model przyczyniania się do skutku i przewidywalność naszej przyszłości.
  • Tłumaczę czym jest spójność umysłowo sercowa i jak wpływa na odporność, efektywność i budowanie relacji.
  • Rozbrajam strach i odzyskuję z niego siłę do działania.


To tematy, które wspierają odwagę, dystans, różnorodność i przechodzenie przez zmianę. Pokazują moc jednostki i jej wpływ na społeczną i globalną transformację.

Przemówienia i formę ich prowadzenia dostosowuję pod konkretne potrzeby zamawiającego. Może być to inspiracja w formie mowy motywacyjnej lub interaktywne spotkanie nastawione na pogłębianie wiedzy, zawierające proste ćwiczenia lub medytacje, które od razu wpłyną na samopoczucie uczestników. Niezależnie od formuły i specyfiki, każde z nich jest unikatowe i jedyne w swoim rodzaju.

Przemówienia opieram na własnym doświadczeniu tańcowania ze strachem, którego doświadczam podczas przygody ze skokami spadochronowymi. Dając dowód swojej autentyczności i filozofii Pants’out!, decyduję się w nich publicznie opowiedzieć jak chcąc pokonać strach postanowiłam dosłownie zdjąć – jemu na przekór – majtki.

Za pomocą tej jedynej w swoim rodzaju historii, w niestandardowy i humorystyczny sposób, z dużym dystansem do siebie odkrywam mechanizmy rządzące ludźmi, a na przykładzie badań i doświadczeń z obszarów fizyki kwantowej, które stanowią obecnie fundament rozwoju globalnej świadomości, pokazuję jak skutecznie sobie z nimi radzić oraz odkrywam na czym polega najpiękniejsza i najpotężniejsza technologia naszej przyszłości – technologia jaką jest sam człowiek.

Zobacz też...

Sesje indywidualne

Umawiamy się na serię spotkań twarzą w twarz. Sesje mogą być zdalne lub stacjonarne i nauczą Cię życia w szczęściu i poczuciu wolności. Przekonaj się na bezpłatnej sesji próbnej.

Warsztaty grupowe

Warsztaty prowadzę w interaktywnej formie. Oprócz wiedzy, której nie uczą w szkołach ani na uczelniach dostaniesz zestaw narzędzi i praktyk, które zmienią Twoje życie.

Referencje

Newsletter

Jeśli tematyka, którą tu poruszam jest Ci bliska, zapisz się na mój newsletter. Raz na jakiś czas otrzymasz ode mnie wskazówki pomagające w osiągnięciu szczęścia i poczucia dobrostanu.

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie przeze mnie Twoich danych osobowych, abym mogła wysyłać do Ciebie maile. W każdej chwili możesz cofnąć tę zgodę i wypisać się z newslettera.

Kontakt

Jeśli zainteresowała Cię moja oferta, albo po prostu chcesz mi coś powiedzieć - bez wahania skontaktuj się ze mną.

kasia@rekalibracja.pl
tel. +48 502 277 823